35 Comments

 1. Vilx-
  11. January, 2017 @ 11:53 am

  Tips ‘n tricks no webdeveloperu puses – linkiem var pielikt rel=”nofollow”, un tad Google un citi šamos ignorēs. 🙂 Plašāka lasāmviela: https://support.google.com/webmasters/answer/96569?hl=en

  Reply

  • Vilx-
   11. January, 2017 @ 11:54 am

   Ā, starp citu, bloga komentāros tas notiek automātiski – WordPress ir gudrs. 🙂

   Reply

   • Toms
    11. January, 2017 @ 1:07 pm

    Paldies! Lietderīgi to zināt.

    Reply

  • burbuls
   13. January, 2017 @ 8:30 pm

   Arprāts kāda tumsonība….Tu vēl pats tam tici? Lūk tiesi tādu cilvēku dēļ mums Latvijā pat normālu SEO cilvēku nevar atrast.

   Reply

   • Toms
    13. January, 2017 @ 9:48 pm

    Kas tieši ir nepareizi? Lai mēs visi labāk saprastu.

    Reply

 2. Martins Smits
  11. January, 2017 @ 12:52 pm

  Ātrie kredīti ir dāsni affiliate partneri. Un tevis aprakstītajos gadījumos lieliski saskan auditorijas. Es domāju, lielā mērā šie “portāli” ir tapuši tikai pateicoties nebanku kreditētāju marketinga budžetu iespējām 😉

  Reply

 3. Martins Smits
  11. January, 2017 @ 12:58 pm

  Patiesībā, būtu interesanti noskaidrot, cik no nebanku kreditētāju kantoriem patiesībā pieder lielajām bankām vai ar tām saistītiem uzņēmumiem. Es neticu, ka vecie lielie spēlētāji ir palaiduši garām šādu lielisku biznesa iespēju!

  Reply

  • Toms
   11. January, 2017 @ 1:07 pm

   Varētu būt interesants jautājums, ko kādam žurnālistam papētīt. Personīgi es šaubos, vai lielās bankas būs ar līdzdalību iesaistītas. Reputācijas risks tomēr liels.

   Reply

  • Santa Bieza
   12. January, 2017 @ 12:04 am

   Swedbank piedāvā patēriņa kredītu internetbankā 20 min laikā. Summas neatminos, bet lielākas, kā smscredit u.c

   Reply

  • Uhh
   19. January, 2017 @ 5:09 am

   No bankām šai lietai īsti kājas neaug – tur vismaz sākumposmā absolūti dominēja atsevišķi vietējie politiķi (nu, ne personīgi), kas arī nodrošināja un nodrošina normatīvos aktus tā, lai tai nozarei bizness tiktu iegrožots tikai simboliski, skata pēc.

   Reply

 4. Džeina
  11. January, 2017 @ 1:52 pm

  Ar šiem mazajiem, “sirsnīgajiem” tekstiņiem viss ir ļoti vienkārši – tie top kā SEO materiāls, kur saturs un pareizrakstība ir absolūti nesvarīgi, galvenais, lai parādītos konkrēti atslēgvārdi vai atslēgas frāzes, ko pēc tam atpazīst meklēšanas robotiņi. Ir vairākas aģentūras, kuras ar to nodarbojas, turklāt ne tikai Latvijā bāzētas – tās piesaista frīlancerus, kas par mazām naudiņām uztapinās +/- lasāmu tekstu. Lūk, un šie te nejēdzīgie tekstiņi vienkārši ģenerē trafiku.

  Reply

  • Toms
   11. January, 2017 @ 2:47 pm

   Nešaubos, ka tā tas arī ir! Diemžēl šai peļņai blakus efekts, ka cilvēkiem kaut ko jēdzīgu par finanšu lietām atrast grūti.

   Reply

   • Uldis
    11. January, 2017 @ 4:23 pm

    “kaut ko jēdzīgu par finanšu lietām atrast grūti.” un tieši tāds arī ir mērķis: aizsist ēteru ar drazu. Vienīgais ko gūgle piedāvā (standarta frāžu meklējumu pirmajā lpp.) – kur ātrāk un labāk aizņemties.

    Reply

 5. Uģis
  11. January, 2017 @ 3:09 pm

  Reply

  • Uģis
   11. January, 2017 @ 3:12 pm

   Šis gan nebija domāts kā zombējošais, bet gan saturīgais.

   Reply

   • Toms
    11. January, 2017 @ 4:17 pm

    Par šo blogu man nesen stāstīja — paldies par atgādinājumu!

    Reply

  • Vilx-
   11. January, 2017 @ 8:43 pm

   Foršs resurss! Tagad lasu no viena gala – ceru, ka nebūs daudz, viņš jau tikai nesen sāka rakstīt. 😀 Stipri atgādina http://www.mrmoneymustache.com, idejas un principi par 90% sakrīt. Atšķiras tikai rakstīšanas stils un valoda. Kas, patiesībā, tikai vēl vairāk nozīmē, ka tā ir pareizā pieeja.

   Reply

  • Niks
   14. January, 2017 @ 12:14 pm

   Oi oi oi
   Palasīju pēdējo rakstu par ieguldījumiem jaunajos dzīvokļos. Klasisks pozitīvisma piemērs, kur nespeciālistiem var likties, ka arī viņi var kļūt par NĪ magnātiem.
   Rakstā nav apskatīts:
   – kas notiks ar ienesību, ja procentu likmes celsies
   – kas notiks, ja cilvēks zaudēs darbu vienlaikus ar īres ieņēmumu kaut vai īslaicīgu iztrūkumu
   – uzturēšanas izmakss ilgtermiņā – jaunam īpašumam sākumā viss būs ok, bet arī īrnieki mēdz sasnērēt sienas utt
   – kas notiks, ja banka pieprasīs papildu nodrošinājumu
   – kas notiks, ja pieaugs NĪN likme

   Tipiskais variants – cilvēks uzbur ainiņu ar vēlamo scenāriju un pārējie pavelkas, jo raksta taču “profesionālis”

   Reply

   • Toms
    14. January, 2017 @ 12:21 pm

    Personīgi neuzskatu nekustamo īpašumu par labu ieguldījumu ikdienas cilvēkam. Nevienam, kurš nepazīst nozari, neiesaku pirkt nekustamo īpašumu, lai nopelnītu. Profesionālim ar lielu pieredzi nozarē — iespējams, lai gan arī nav viegli.

    Reply

 6. Lauma
  11. January, 2017 @ 4:14 pm

  Manos blogos regulāri ieperas kādi labdari, kas iekomentē vienu teikumu it kā normālā valodā (nav Google Translate), un kā savu mājas lapu norāda kādu no ātro kredītu agregātoriem. Čakli dzēšot visu ārā, vairums ir aizmirsušies, bet šķiet viasms bija viens no biežāk sastaptajiem.

  Reply

 7. Māris
  11. January, 2017 @ 4:42 pm

  Dārza izrotāšana viennozīmīgi ir nodarbe, kurai nepieciešams steidzīgs finansējums, tu negribētu taisīt dārza ballīti, bez neviena jauna dārza rūķa. Ko cilvēki par tevi padomās!

  Es pēdējā laikā uzslēdzu LTV un 3 dienās jau esmu redzējis 4u dažādu ātro kredītu reklāmas, es pat visus nosaukumus nespēju atcerēties. Pēdējie sevi pozicionē “bez slēptiem nosacījumiem”, nez kāds būs nākamais evolūcijas solis. Varbūt “Godīgi procenti”.

  Reply

  • Vilx-
   11. January, 2017 @ 8:26 pm

   Es reizēm braucot pie stūres klausos radio. Tur arī ātro kredītu reklāmas pa pilnam.

   Reply

  • Egita no Virtuves
   11. January, 2017 @ 10:17 pm

   No kaut kādām fona reklāmām bija aizķēries, ka “savā bankā aizņemies lētāk” (kura ir reklāmas “sava banka” nezinu-nepiefiksēju). Pārbaudīju, un patiešām – savas bankas kredītkartes izmaksas ir gandrīz par velti, salīdzinot ar visādiem ātrajiem kredītiem, līzingiem. Tā, ka visas finanšu reklāmas nav sliktas 😉

   Reply

   • Toms
    11. January, 2017 @ 10:20 pm

    Heh, nu tā jau gandrīz zanāk, ka ātrie kredīti ar savu klātbūtni tirgū liek bankām izskatīties baltām un pūkainām.

    Reply

 8. Andris
  12. January, 2017 @ 7:27 am

  (kakājošs smaidiņš)

  Te tāpat kā politikā, nekas nav ietekmējams 🙂

  Reply

 9. Alīda Lovnika
  7. March, 2017 @ 12:56 pm

  Sveiks, Tom!

  Pieļauju, ka mans komentārs nebūs tik ‘profesionāls’, bet nevaru atturēties…
  Jauns, gudrs, izglītots un ar humora izjūtu – tu taču esi īsts atradums šajā mazliet ‘pelēkajā’ dzīvē! Žēl, ka nepazinu tevi pirms dažiem gadiem, kad pakāsu visu iekrāto naudu, mēģinot ‘nopelnīt’.
  P.S. Zirga zviedziens bija vienkārši lielisks! Žetons !!!

  Reply

  • Toms
   7. March, 2017 @ 3:53 pm

   Paldies!

   Reply

 10. Cilvēks no SERPSPAM
  17. March, 2017 @ 5:19 pm

  Visi minētie ātro kredītu reklamētāji ir totāli spamotāji, kuri sev izveidojuši veselu blogu shēmu un reklāmrakstu plūdus ziņu portālos. Te ( http://serpspam.info/ ) ir liste ar pašiem aktīvākajiem, viss vienā putrā, bet Maruts Lapsiņš pacenties atklāt visu shēmu un tajā iesaistītās lapas. Nekautrējamies nosūdzēt Google Webspam Report…

  Reply

 11. Zigmārs Ancveirs
  11. May, 2017 @ 2:09 pm

  Ja parokās dziļāk, tad var atrast, kam šīs lapas pieder – tik gudri, lai noslēptu savu piederību, tie nav, lai gan gudras sejas taisīt māk. Nekļūdīšos, ja minēšu lielu iespējamību, ka Valmiera ir BLACK HAT SEO meistaru meka. Iedomājušies no sevis pašus spicākos zēnus un domā, ka expired domēnu pirkšana, pakistānas līmeņa hostinga rasola izveide, blogu tīklu veidošana un 5. klases līmeņa sacerējumi nesīs mūžīgo peļņu. Pat muļķim ir skidrs, ka pseido blogi ar dažiem nesaistošiem rakstiem un linkiem uz naudīgu kredītu salīdzinātāju, ir apzināti izveidoti, lai celtu Google pozīcijas, Google arī par to reiz uzzinās. Un šie vēl algo advokātus, lai cīnitos ar tiem, kas par to skaļāk runā. Ko te teikt, šmurguļi ar laicīgu veiksmes stāstu. Žēl, ka augstāk minētais projekts (par to spamu) pazuda, bija interesanti pavērot saites uz šo zombiju lapām. Un jā, interesants fakts – Maruts Lapsiņš ir izdomāta perosona, īstie vārdi slēpjas aiz mammas svārkiem un labi apmaksātiem advokātiem… 🙂

  Reply

  • Юстас
   14. May, 2017 @ 10:48 pm

   Мда, ничего не меняется :))))))))))

   Reply

  • Mazsplombirs
   16. May, 2017 @ 9:55 am

   Ja parokas dziļāk, tad var secināt, ka pats Ancveirs ir ātro kredītu eksperts, kurš reklamē sevis samurgotos ātro kredītu tekstus dažādos portālos. Es pats neesmu no Valmieras, bet zinu, ka pirms Tevis minēto valmieriešu uznāciena tu barojies no nebanku kantoriem. Visa tava sāpe, ka tagad sūkā pirktus, jo esi kaut kur apakšā. Zigmār Tu neesi ar neko labāks par viņiem, es pat teiktu ,ka viņu teksti ir daudz informatīvāki.

   Tā pati sāpe ir arī šī bloga autoram, jo šis ir iecerējis baroties no 2. pensija līmeņa. Tak visiem ir skaidrs, ka Tevi neinteresē nejēdzība, bet Tu gribi nopelnīt 2. pensija līmeņa, tāpat, kā Tevis minētie džeki grib nopelnīt uz kredītiem. Turpini raudāt, jo mans 2. un 3, pensijas līmenis glabāsies bankā.

   Reply

   • Toms
    16. May, 2017 @ 10:18 am

    Atšķirībā no ātro kredītu blogiem, es savu ieinteresētību neslēpju. Kopš bloga pirmajiem rakstiem skaidri esmu teicis, ka stāstīšu arī par saviem projektiem. Katru reizi, kad man jautāja, kāpēc rakstu, kā vienu no iemesliem publiski minēju auditorijas izveidošana, lai kādreiz arī stāstītu par saviem projektiem. Tagad, kad beidzot drīkstu publiski stāstīt par INDEXO, vienmēr uzsveru, ka esmu darbinieks un ieinteresēts.

    Tālāk katram, tāpat kā Tev, ir iespēja izvērtēt argumentus un veikt savu izvēli.

    Reply

   • Zigmārs Ancveirs
    18. May, 2017 @ 4:56 pm

    Klau, “Mazsplombirs” jeb vienkārši anonīmais trolli, pirmkārt, es nevienā brīdī neesmu slēpis to, ka esmu nodarbojies ar partnermārketingu, tur pat nav jārokas, jo atšķirībā no tādiem anonīmiem troļļiem, kuri nekur un nekad neatklāj savu vārdu un nodarbi, es visur esmu atklāts un patiess. Par kādiem pirkstiem un kādu apakšu ir runa, vai tik šeit neparādās kaut kāda vēlme asociēt mani ar kaut ko pretēju sev? Ar mani viss ir kārtībā, bet “Valmieras džeki” aka “Mazsplombirs” gan kaut kā sākuši uztraukties, ja jau sūta man virsū advokātus par to, ka internetā parādās viņu anonīmo blogu shēmas. Laikam baidās, ka bizness, kas balstās tikai un vienīgi uz Google noteikumu pārkāpumiem un robiem Google algoritmos, var sabrukt kā kāršu namiņš. Puikas, noslaukiet pienu no lūpām un nenobružājiet degunu pret griestiem, neesat ne pirmie, ne pēdējie, kas pēc vieglas peļņas staigās ar ēzeļa ausīm…

    Reply

    • Toms
     18. May, 2017 @ 5:05 pm

     Labi, esat abi izteikušies par šo tēmu, un pietiek — šajā blogā vairāk nekomentēsim jūsu strīdu (turpmākie komentāri tiks dzēsti).

     Reply

 12. Юстас
  19. May, 2017 @ 3:07 pm

  Да, пора-бы уже Гуглю наконец обновить фильтр в Латвии, а это эти черные сеошники из Валмиеры задолбали.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *