6 Comments

 1. Viesturs Selmanovs Pless
  14. January, 2017 @ 1:55 pm

  Labs blogs labprāt padalītos, BET nekur pie raxra nav maģiskās ikonas kas ļauj ar 1 klikšķi linku un virsrakstu aizpūst Twitter vai FB sociālajās vietnēs. Lūdzu pieliec šo iespēju, tas ir ļoti vienkārši. Šobrīd neceļās rokā lai kopējos, kliķšinātos un plosīties padalīties ar šo infu.

  Reply

  • Toms
   14. January, 2017 @ 3:02 pm

   Laba piezīme, būs!

   Reply

 2. Vilx-
  14. January, 2017 @ 1:58 pm

  Tas par to pieeju kļūdām ir kaut kas, ko vajag uzsvērt vēl un vēl un vēl. Mums visiem ir automātiska reakcija kaunēties par savām kļūdām un mēģināt izvairīties no tām. Pagaidām man izskatās, ka tikai retiem cilvēkiem ir izdevies tam pārkāpt pāri, un sākt kļūdas redzēt kā iespēju kaut ko jaunu apgūt un pilnveidoties.

  Noteikti iesaku izlasīt rakstu par survivorship bias – https://youarenotsosmart.com/2013/05/23/survivorship-bias/ – Stāsta morāle – no veiksmēm maz var uzzināt un iemācīties. Ja viss izdevās, tad tas nozīmē ka 1000 sīki faktori nostājās katrs pareizajā vietā – un Tu nekad neuzzināsi, kas tie bija. Bet, ja neizdodas, tad uzreiz var redzēt – kas nesanāca, kam turpmāk jāpievērš uzmanību.

  Un nevajag arī tu uztvert personīgi. http://www.raptitude.com/2012/05/its-not-who-you-are-its-what-you-do/ – Ja Tev nesanāk, tas nenozīmē, ka Tu esi dzimis lūzeris – tas vienkārši nozīmē, ka Tev nesanāca. Mums visiem nesanāk. Sanāk tiem, kuri mēģina vēlreiz un vēlreiz, katru reizi mazliet pilnveidojoties. Ar pirmo reizi reti kuram sanāk. Un, ja sanāk, tad otro reizi viņam toč nesanāks.

  Reply

  • Toms
   14. January, 2017 @ 3:02 pm

   Survivorship bias ir reāla un svarīga lieta — tādēļ arī man būs drīz raksts par to, kādēļ vidējam cilvēkam neiesaku skriet kļūt par baigo uzņēmēju 🙂

   Reply

   • Lielakurpe
    25. January, 2017 @ 9:57 am

    Kāds ir tas vidējais cilvēks, kuram nevajadzētu kļūt par uzņēmēju? Uzņēmumi mēdz būt dažādi arī vidējam cilvēkam piemēroti 🙂

    Reply

    • Toms
     25. January, 2017 @ 11:03 am

     Tikai tādā ziņā vidējais, ka grib stabilus ienākumus un mierīgu dzīvi! Savādāķ piekrītu, ka jebkurš cilvēks ar apņēmību un nedaudz veselā saprāta var taisīt biznesu.

     Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *