8 Comments

 1. Ulis
  17. March, 2017 @ 12:42 pm

  Viens papildus ieteikums pie Toma teiktā, ja kāds piedāvā finanšu produktus, tad pajautā: “kur, cik ilgi un cik daudz Tu pats ieguldi un parādi savu rezultātu”. Atbildes pasaka daudz 🙂

  Reply

 2. Vilx-
  17. March, 2017 @ 2:44 pm

  O, tas FKTK skolas links gan ir labs! To nezināju! Paldies! 🙂

  Reply

  • Toms
   18. March, 2017 @ 8:22 am

   Jā, daudz foršu materiālu!

   Reply

 3. jonj
  17. March, 2017 @ 3:19 pm

  Izrādās ka tu esi reāla persona, a es ta domāju kaut kāds virtuālais cilvēks.

  Reply

  • Toms
   17. March, 2017 @ 5:58 pm

   Haha, nu, šodien paskatījos spogulī, šķiet, vēl samērā reāls.

   Reply

 4. Jānis
  17. March, 2017 @ 7:23 pm

  Stāsts par kafijas automātiem manī visvairāk atsaucās uz paša pieredzi. Tai brīdī, kad saproti, ka tev sāk kaut ko smērēt, rodas tāda izcili pretīga sajūta. Es neko neteiktu, ja pie manis nāktu ar tekstu “klau, es te lietoju šos produktus un gribēju arī tev pastāstīt” – ja man liktos, ka vērts pamēģināt, un ja vēl no tā draugam vai paziņam nāktu kādi procenti, kāpēc gan ne. Bet ar viltu – nē, paldies. Neesmu pētījis – diez kāpēc tieši šī “pārdošanas” metode visiem tiem tālāktirgotājiem tiek borēta? Tiešām tik efektīva? (Tēma galīgi ne par tēmu. 😀 )

  Reply

  • Toms
   18. March, 2017 @ 8:18 am

   Nezinu. Šķiet, ka uz domājošiem cilvēkiem pārāk labi nestrādā. Bet varbūt labi strādā uz maz domājošajiem — tādiem, kurus tāpat vieglāk ievilkt piramīdu shēmās? Tradicionālajā pārdošanā parasti šādu slēptu pārdošanu īpaši neiesaka.

   Reply

 5. fds
  18. March, 2017 @ 7:39 am

  Pārdevējs reti ir finanšu eksperts – vienmēr nāk prātā gadījumi, kad esi bankas fileālē, lai tikai izņemtu jauno karti vai nomainītu aizmirstu paroli utml., bet Tev cilvēks mēģina nopārdot pensiju 2., 3.līmeni, kādus bankas fondus utml. Es jau nedusmojos, viņiem tāds darbs, zinu, ka viņiem maksā arī atkarībā no tā, cik pakalpojumus pieslēdz. Bet tomēr parasti cenšos pieklājīgi atteikt jau pašā saknē.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *