10 Comments

 1. Ervīns Gorelovs
  20. jūnijs, 2017 @ 11:57 am

  Viegli lasāms raksts!
  “Izšāvos” cauri kā komiksam.

  Taču galvenais, ko vēlos apstiprināt arī no savas puses: cilvēki tik tiešām ir dažādi, un vērtības no cilvēka pie cilvēka mainās. Turklāt tie, kuri rukā, rukā, rukā…, tie noteikti atradīs savām vērtībām atbilstošus mentorus, un arī otrādi – mentori atradīs jūs. Pazīšanās ir darbs, kas gluži kā jebkura cita atbildība pieprasa atbilstošu attieksmi.
  Lai mums veicas!

  Reply

 2. Ļuba Tihomirova
  20. jūnijs, 2017 @ 1:02 pm

  Paldies, Tom, par rakstu! Piekrītu visam tik ļoti, ka, lasot radās sajūta, ka pati šo tekstu rakstu.
  Izveidot pazīšanās loku tiešām ir liels darbs, kas prasa laiku, piepūli, izkāpšanu no savas komforta zonas un uzdrīkstēšanos, tāpat kā neapstāties arī pēc negatīvas pieredzes (ignorēšanas, noraidījuma, utml.).
  Šīs patiešām daudziem varētu būt vērtīgs apmācību kurss vai lekciju cikls.

  Reply

  • Toms
   20. jūnijs, 2017 @ 2:12 pm

   Paldies par atbalstu!

   Reply

 3. Lauris
  20. jūnijs, 2017 @ 1:41 pm

  Paldies par raito valodu un skaidro saturu!
  Vienīgi asociācija ar Hustle! man ir vairāk nevis “Rukā!”, bet drīzāk – “dīlo!”, ņemies!, tirgojies ar ietekmi un kriminālām precēm/pakalpojumiem… Var jau būt, ka tas ir afroamerikāņu popkultūras šablonu iespaidā un īstais HUSTLE! ir tieši grūts, neatlaidīgs darbs 😉

  https://www.youtube.com/watch?v=r_dh16HQkqQ

  Reply

  • Toms
   20. jūnijs, 2017 @ 2:12 pm

   😉 jā, šim vārdam angļu valodā ir dažādas nozīmes, un šī konotācija arī piemīt. Tajā pašā laikā hustle var arī nozīmēt tā aktīvi un nedaudz bezkaunīgi spiesties, neatlaidīgi kustēties, lai paspētu sasniegt savus mērķus – šeit to domāju tādā nozīmē.

   Reply

 4. Kārlis
  20. jūnijs, 2017 @ 2:09 pm

  Lielisks raksts!

  Reply

  • Toms
   20. jūnijs, 2017 @ 2:12 pm

   Paldies!

   Reply

 5. fds
  20. jūnijs, 2017 @ 2:15 pm

  Paldies, ļoti interesanti!

  Manuprāt, vienīgi lieki noderētu sava veida atsauce, ka kontaktu dibināšana un kļūt atpazīstamam un uzticamam un tādā veidā vieglāk tikt pie laba darba utml. NAV tas pats, kas nozīmē kārtot lietas caur pazīšanos kaut kur, jo redz tas un tas tur kopā mācījies skolā, vai viņam tur tēvs tas un tas (pa blatu). Tikai tāpēc, ka pazīšanās ir, nevis tāpēc, ka cilvēks ir zinošs un pieredzējis nozarē.

  Uz tām pašām darba vietām jau arī stāsta profesionāļi, ka ir vērts sūtīt savus CV arī bez konkrētām vakancēm. Tādā veidā izrādi iniciatīvu un interesi par konkrēto lieto. It īpaši, ja vēl esi kaut vai saticis kādreiz kādu no tiem cilvēkiem – arī bonuss.

  Reply

 6. Linda Gailīte
  20. jūnijs, 2017 @ 2:45 pm

  Paldies! Man pašai praksē tas pierādās, bet tik labi pa “plauktiņiem”nebiju salikusi. Piekrītu “rukāšanai”. Būtisks aspekts!

  Reply

 7. Jānis
  20. jūnijs, 2017 @ 10:54 pm

  Raksts atsauca atmiņā reizi kad pilnīgā pālī (jo skaidrā nebija dūšas) aizrakstīju e-pastu uzņemuma līdzipašniekam. Pateicu, ka ļoti interesē, tas ko viņi dara. Un mani uzaicināja. Darīju vienkāršus darbus, vairāk izklaidējos. Šur tur aizbraucām kopā. Atalgojuma nebija. Toties bija neatsverama pieredze. Diemžēl aizgāju prom jo nevarēju apvienot ar darbu.

  Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *