10 Comments

 1. Guntars
  10. August, 2017 @ 2:33 pm

  Visas šis bailes ir sekas, zemam pasvertejumam. Un sudzesanas un citu nomelnosana ir tikai veids ka pacelt zemu pasvertejumu. Ta ka pasvertejums veidojas cilveka berniba, tapec loti gruti tik acim redzami kaitigu izpausmi ietekmet. Krievu psihologs Mihails Labkovskis daudz par to runa un vinam ir atseviskas tehnikas ka ar to stradat.

  Reply

 2. Mārtiņš
  10. August, 2017 @ 10:09 pm

  Tāpēc skolā parasti nepaklausīgie 2 karaļi kļūst darītājiem, jo ignorē citu viedokļus neskatoties ne uz ko un iet savu ceļu.

  Reply

  • Opis
   11. August, 2017 @ 8:37 am

   Tavs pieminētais gadījums dzīvē īstenojas diezgan reti. No visiem man zināmajiem divnieku karaļiem neviens nekur dzīvē nav izsities.

   Reply

 3. aivenho
  11. August, 2017 @ 12:34 am

  Nu laikam jau arī ar “viss ir slikti” var kaut ko sasniegt. Ja skatās uz partiju reklāmām, piemēram, tā pati nišakova partija ar tīru konkurentu nozākāšanu palika pie varas. Varbūt tāpat būtu palikuši, jo ir viena spēcīga krievu partija un sadrumstalotas LV partijas. Bet varbūt tā bija pareizā “maize” attiecīgajām masām? Food for thought.

  Runājot par nedarīšanu, spriežot pēc sevis, domāju, ka liela daļa cilvēku ir apmierināti/pieraduši pie tā kā viss ir. Katrs ir savā ritenī “skaldot matus” un nepamanot lielākas lietas. Rutīna.
  Uz jautājumu: Kā iet? Tipiskā latvieša atbilde ir “var iztikt” vai “normāli”. Te ir 2 lietas kas definē problēmu –
  1) Good is the enemy of the best.
  2) Cilvēkiem nevar trūkt tas, ko viņi nezina.
  Domāju, ka liela daļa sabiedrības ir aizņemta ar steidzīgajām lietām, nevis ar svarīgajām. Un tām viņiem neatliek laika.

  Reply

  • Toms
   11. August, 2017 @ 10:00 am

   Šī raksta kontekstā es gan Saskaņu nesauktu par muldētājiem. Atbalsti vai neatbalsti (es ne pārāk), viņi dara savu lietu, rīkojas, panes kritiku un cīnās tālāk. Te runāju par tiem, kuri kritizē visu, bet nekādu alternatīvu nepiedāvā.

   Protams, politikas reflekss – viss ir slikti, ko piedāvā “pretinieku” partijas – nav foršs fenomens.

   Reply

 4. kritikjis
  11. August, 2017 @ 8:41 am

  Tas moments, kad memes tiek lietotas nepareizi. Oh well, you tried, and failed…

  Reply

  • Toms
   11. August, 2017 @ 9:58 am

   OMG, the meme police are here!

   Tie, kas regulāri lasa manu blogu, būs pieraduši, ka bieži nelietoju memes kā memes, bet kā izteiksmīgas ilustratīvas bildītes konkrētajam topikam. Viegli ātri uzcept. Tā kā lv vidē meme tradīcija nav īpaši spēcīga, lielākā daļa lasītāju oriģinālu nezina, turklāt oriģināli ir citā valodā, strādā labi. Turklāt nešķiet, ka tiešām pasaulei vajag vēl kārtējo variāciju par “aaaand it’s gone. . .”

   Reply

 5. Archijs
  11. August, 2017 @ 10:49 pm

  Vai pats ieguldi kriptovalūtās?

  Reply

  • Toms
   18. August, 2017 @ 4:31 pm

   Nē. Uzskatu, ka blokķēdēm ir liels potenciāls, bet spēles kriptovalūtas tirgū nav ieguldījums, tā ir spekulācija.

   Reply

 6. Ritvars
  17. August, 2017 @ 1:24 pm

  Ļoti labs raksts, kas tiešām liek aizdomāties kur atrodos ES kurā stadijā. Laikam esmu kaut kur starp muldētāju un runātāju. Labs raksts.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *