4 Comments

 1. Raivis
  26. November, 2018 @ 11:55 am

  Paldies par rakstu! Priecāšos nākotnē izlasīt arī par to, ko var sagaidīt no investoriem? Vai viņi vēlēsies tikai procentus? Vai viņi vēlēsies arī uzņēmuma daļas? Kāpēc ir izdevīgi piesaistīt investorus? Varbūt labāk attīstīties lēni un pamazām, bet saglabājot kontroli pār savu uzņēmumu. Vai vēlāk tas varētu atmaksāties?

  Reply

  • Jānis
   21. December, 2018 @ 12:21 pm

   Raivi, iedošu vienu domu graudu tavam jautājumam. Pasaule mūsdienās attīstās mežonīgā ātrumā. Tas kas šodien ir inovatīvs, pēc gadiem trim daudzos gadījumos jau ir pilnīga ikdiena, vai pat vēsture. Ja tu mēģināsi attīstīties pats lēni un pamazām, tad ļoti iespējams, tava unikālā ideja, līdz tiks pāri robežām un sasniedzama pietiekoši plašam lokam, lai tu kļūtu bagāts, visticamāk, jau nebūs vajadzīga…. VAI – “ķīnietis” būs atkodis tevi un uztaisījis 2x lētāku un 2x veiksmīgāku produktu. (Latvijas piemērs – AirDog droni).
   Padziļināti pētot Vācijas FinTech tirgu atradu iespaidīgi lielu FinTech uzņēmumu Berlīnē, kas fokusējas uz to, lai superātri nokopētu Amerikā izlaistus FinTech produktus un izdara to TIK ātri un veiksmīgi, ka amerikāņi pat nepaspēj paskatīties Eiropas tirga virzienā. Un, kad paskatās Vācietis jau ir priekšā un tik labi, ka tam štatu zēniem vairs neatmaksājas pat cīnīties. Abos gadījumos ir miljoniem lielas investīcijas…

   Reply

 2. Edgars
  26. November, 2018 @ 9:14 pm

  Paldies par rakstu! Varbūt kādā rakstā varētu mazliet vairāk izklāstīt par prezentēšanu un prezentāciju sagatavošanu, līdzīgi kā rakstā par lampu drudzi!

  Reply

  • Aldis
   4. January, 2021 @ 9:37 am

   Tad Jūs apgalvojat, Latvijas biznesa enģeļu biedrība kuļ tukšus salmus, aicinot cilvēkus ar savu ideju uzstāties viņu investoru klubiņā?

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *