PERSONĪGO FINANŠU BOOTCAMP seminārs ar Tomu Kreicbergu – tavā uzņēmumā!

Kā strauji celt ienākumus?

Labu atalgojumu neviens tev nav parādā. Seminārā spriedīsim, kā attīstīt prasmes, radīt pievienoto vērtību un “lēkt” pa karjeras kāpnēm.

Kā kontrolēt personīgo budžetu?

Ja nekontrolēsi savu budžetu, turīgs nekļūsi nekad. Seminārā skaidrosim, kā neļaut izmaksām augt ar ienākumiem.

Kā uzkrāto droši ieguldīt?

Ja uzkrāto nepratīsi ieguldīt, to ātri vien pazaudēsi. Pētīsim, kā izvēlēties ieguldījumus, kas ir droši un pelnoši.

Uzņēmuma ieguvums:

Motivēti darbinieki

Semināra dalībnieki sapratīs – lai vairāk pelnītu, ir jāuzlabo savas spējas un jārada lielāka pievienotā vērtība.

Saliedēta komanda

Veidosim izpratni – lai viens pelnītu vairāk, otram nav jāpelna mazāk. Darbs komandā nav sacensības. Ceļot produktivitāti, uzvarētāji ir visi.

Stabilitāte

Semināra dalībnieki iemācīsies nevis dzīvot “no algas līdz algai”, bet veidot uzkrājumus. Finansiāli stabili darbinieki ir uzticami darbinieki!

Uzticība

 Dalībnieki izpratīs, cik liela vērtība ir darba devējam, kurš godprātīgi veic sociālās iemaksas.

Vērtīgi pavadīts laiks

Darbinieki novērtēs semināru kā lietderīgu un izklaidējošu uzņēmuma investīciju viņu attīstībā!

Atsauksmes

 • Seminārs no Intrum darbinieku puses tika novērtēts ļoti atzinīgi. Sarežģītas finanšu jomas tēmas tika prezentētas atraktīvi, skaidri un saprotamā valodā. Papildus tika sniegti vienkārši ikdienā pielietojami padomi uzkrājumu veidošanā, kā arī finanšu un ieguldījumu plānošanā.

 • SLO komanda ļoti pozitīvi novērtēja Toma praktiskos padomus par to kā sākt krāt un kā kļūt maksimāli vērtīgam. Mani īpaši uzrunāja pieeja savu tēriņu nepieciešamības izvērtēšanai. Apmācības noritēja pozitīvā gaisotnē, laiks paskrēja nemanot. Iesaku šo sesiju ikvienam, kurš domā par savas finanšu situācijas sakārtošanu un uzlabošanu. Darba devējiem noteikti būs noderīga sadaļa, kurā Toms stāsta par katra darbinieka personīgo atbildību par savu finanšu situāciju, nepieciešamību mācīties un sevi attīstīt.

  Dace Zorgevica
  Valdes locekle
  SLO Latvia
 • Finanšu Bootcamp ir viens no populārākajiem žurnāla “Ir” publiskajiem semināriem. Tas gandrīz katru reizi ir izpārdots un saņem lieliskas atsauksmes!

  Linda Kovaļevska
  Projektu vadītāja
Foto: Edmunds Brencis Photography
Foto: Edmunds Brencis Photography

Kādēļ mani klausīties?

Toms Kreicbergs: Finanšu eksperts, rakstnieks, INDEXO līdzdibinātājs

Pie šī semināra atziņām nonācu caur savām kļūdām. Uzaugu divu skolotāju ģimenē Pārdaugavā. Aizbraucu meklēt laimi ASV. Tur strādāju investīciju bankās, pelnīju simtiem tūkstošu USD gadā – un visu notērēju. Nemācēju plānot savas finanses.

Kad atgriezos veidot karjeru Latvijā, mācījos no pieredzes. Sāku valdīt pār savu budžetu. Šobrīd iekrāju un investēju daudz vairāk nekā Amerikas gados. Pie tam vienlaicīgi baudot dzīvi!

Ar šo semināru nododu savas atziņas tālāk, lai citiem nebūtu jāatkārto manas kļūdas. Esmu palīdzējis jau simtiem cilvēku savest kārtībā savas personīgās finanses.

Semināra valodas: latviešu, angļu vai spāņu

Piesaki semināru savā uzņēmumā!

Atstāj savu kontaktinformāciju – sazināsimies!

Semināra īstenošanu nodrošina CROSSHILL GLOBAL SOLUTIONS SIA, reģ. nr. 45403058991 (CGS). Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat pieteikumā iekļauto personas datu apstrādei, lai CGS varētu ar Jums sazināties par semināra organizēšanu, atbilstoši CGS Privātuma politikai.